Elektryka przemysłowa

Elektryka przemysłowa

Zakres usługi

Realizujemy kompletne dostawy oraz montaż instalacji elektrycznych. Przeprowadzimy zaawansowaną diagnostykę sprzętu w poszukiwaniu usterek i nieprawidłowości w działaniu. Na zlecenie przeprowadzimy modernizację istniejących instalacji elektrycznych według gotowego projektu. Jeśli diagnostyka wykaże taką potrzebę, to dokonamy również niezbędnych napraw.

Doświadczony zespół specjalistów

Nasz dział serwisowy składa się z wykwalifikowanej kadry automatyków i elektryków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy oraz diagnostyki nieprawidłowości w działaniu maszyn. Wykonujemy kompleksowe projekty wdrożenia elektryki przemysłowej. Rozwiązania jakie proponujemy naszym klientom zawsze są przez nas dostosowane do indywidualnych potrzeb zakładu i firmy. 

Na swoim koncie mamy dziesiątki ukończonych projektów w branży przemysłowej. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów oraz bezpieczeństwo w trakcie całego procesu realizacji usług. 

Nasze usługi

Wykonujemy usługi z zakresu:

-linie kablowe, zasilające, sterownicze
-montaż elektryczny i mechaniczny
-wykonywanie tras kablowych, przecisków, przepustów, montaż koryt
-instalacje elektryczne, sterownicze, oświetleniowe, sygnalizacyjne w budownictwie przemysłowym
-dobór, diagnoza, montaż, projektowanie i uruchamianie systemów z różnych dziedzin techniki napędowej (falowniki, zabezpieczenia sof starty, układy rozruchowe, -hamulce elektromagnetyczne, motoreduktory, serwonapędy, podajniki taśmowe, ślimakowe itp.)
-przeglądy, serwisy utrzymanie ruchu
wykonywanie konstrukcji metalowych, zasobników, uchwytów, wieszaków, kołnierzy, obudów itp.

Elektryka przemysłowa

Zaufaj nam!

Wybór rzetelnego i sprawdzonego wykonawcy instalacji elektrycznej jest niezwykle ważny ze względu na to, że bezpośrednio zależy od tego bezpieczeństwo pracowników na linii produkcyjnej oraz bezawaryjność i płynność produkcji. 

Nasze doświadczenie w instalacji obwodów elektronicznych pozwala nam realizować zlecenia terminowo i sumiennie, co przekłada się na renomę naszej firmy.